GŁÓWNA / HISTORIA / MATYLDA / ROKSANA / GALERIA / BOKSER FORUM / KONTAKT / LINKI 
Bokser Forum Strona Główna Bokser Forum
Forum dyskusyjne o bokserach i dla bokserow

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Co tu pisać ?
Autor Wiadomość
xtc 
Administrator

Wysłany: 2005-09-02, 20:39   Co tu pisać ?

Chyba każdemu z was zdarzyła się jakaś nieprzeiwdziana reakcja ludzi podczas spaceru.
Agresywny dozorca, nerwowi mieszkańcy osiedla czy coś w tym stylu.
Podziel się swoimi spostrzeżeniami.

Matylda 
rozkręcam się

Wysłany: 2009-08-22, 17:26   

Dziś miałam niesamowity dzień. Strasznie się zdenerwowałam. Byłam ze swoją starszą niunią na spacerku. Kiedy wracałyśmy natknęłam się na swoją sąsiadkę (osoba nie lubiąca wszystkiego co żywe), nie mam przyjemności przebywać w otoczeniu tej osoby, bo nasze poglądy się znacznie różnią. Jednak nie miałam wyboru, bo winda, którą zazwyczaj jeżdżę popsuła się, a przecież nie będę swojego staruszka po schodach przepychać przez kilka pięter!. Kiedy tylko wsiadłam, sąsiadka krzywo się patrzyła. Sąsiad, który też jechał zapytał się czy piesek jest grzeczny odpowiedziałam, z uśmiechem, że tak ( co zresztą było widać, gdyż Roksik stał nad wyraz spokojnie). Sąsiadka nie wytrzymała i musiała skomentwać << tak one wszystkie są grzeczne, tylko dlaczego tyle pogryzionych dzieci jest?!>>Odpowiedziałam, jej grzecznie, że wszystko zależy od właściciela. Strasznie mnie zagotowała ta uwaga, która była aluzją do mojego 2 psa. Wstrętna baba, jak nie lubi zwierząt to niech zamieszka na pustyni. :P

Odpowiedz do tematu